Opatrovanie detí

Milí rodičia, potrebujete si niečo súrne vybaviť, isť k lekárovi, máte rodinnú oslavu, svadbu, firemnú akciu, chcete ísť do divadla, ale nemáte komu zveriť Vaše dieťa?
Sme tu pre všetkých vyťažených a pracujúcich rodičov, ktorý nechcú nechať nič na náhodu a hľadajú pre svoje deti láskavú a skúsenú opatrovateľku. V priestoroch opatrovateľskej služby ARELLA na Hviezdoslavovej 29, v Spišskej Novej Vsi zaopatríme deti od šiestich mesiacov po narodení.
Opatrovanie detí ponúkame v čase od 7:00 – 20:00 hodiny, alebo čas opatery vieme prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek.

Ponúkame Vám:
    – profesionálny prístup,
    – pravidelné opatrovanie 7 dni v týždni ,
    – jednorazové opatrovanie (podľa Vašej potreby)
    – 24 hodinovú starostlivosť,
    – víkendové opatrovanie,
    – večerné opatrovanie,
    – doučovanie a prípravu Vášho dieťaťa na vyučovanie počas opatrovania,
    – opatrovanie v zariadení ARELLA
    – opatrovanie v domácom prostredí dieťaťa,
    – opatrovanie v dobe zdravia aj choroby.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.

Kde Vám deti postrážime ?
Opateru detí ponúkame v zariadení ARELLA, ktoré sa nachádza v Spišskej Novej Vsi na ulici Hviezdoslavova 29.

Čo si zobrať so sebou?
Prezuvky, náhradné oblečenie, desiatu na dobu stráženia. Pokiaľ je dieťa v dojčenskom veku je potrebné doniesť všetky nevyhnuté veci k jeho kŕmeniu. Ďalej je potrebné pre dieťatko zobrať plienky, náhradné oblečenie a jeho obľúbenú hračku.

A kto má vaše deti na starosti?
Z dôvodu dlhodobej spolupráce s Vami ako rodičmi detí, považujem za potrebné predstaviť sa Vám, aby ste vedeli komu svoje dieťa (deti) zverujete.
Volám sa Libuše Slivková a vyštudovala som Vysokú školu medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove, študijný odbor Sociálne služby a poradenstvo. Počas štúdia na Vysokej škole som pracovala ako vychovávateľka v neziskovej organizácii v Krízovom stredisku Alžbetka v Spišskej Novej Vsi. Táto práca bola veľmi zaujímavá, ale aj veľmi náročná. Vyžadovala si celého človeka, pretože deti, ktoré sa dostali do krízového strediska svoje zážitky a vedomosti zvyčajne vyjadrovali pomocou kresieb, či hry, ktorá sa stávala dôležitým nástrojom nielen pre pochopenie seba samých, ale aj ostatných.
Základom celoživotného vzdelania je výchova a starostlivosť v rannom detstve. Zručnosti, ktoré si vtedy deti osvoja, majú vplyv na učenie v ďalších štádiách ich vzdelávania a rozvoja. Pri výchove svojich detí som uplatňovala a naďalej uplatňujem metódy, ktoré u nich rozvíjali samostatnosť myslenia a konania, prezentovanie vlastného názoru, tvorivosť, aktivitu, sústredenie a rozhodovanie.

Teším sa na našu spoluprácu.